Wonders logo

Španělská značka Wonders ctí rodinnou tradici. Společnost se považuje za jednu velkou rodinu, většina zaměstnanců  pracuje pro Wonders již 20 let. Společnost od začátku sídlí v městečku Elche, v provincii Alicante, které je známé výrobou obuvi.

Produkty značky

Wonders

Na každé botě najdete malé poselství: Made with love in Spain – vyrobeno s láskou ve Španělsku.

Základní hodnoty značky Wonders jsou smysl pro detail, výběr prvotních materiálůdůležitost každého z pracovníků v procesu. Prioritou je dosažení nejvyššího stupně komfortu. Neviditelný komfort, který cítíte s každým krokem. Wonders tvrdí, že že začít den s novými botkami změní vše. Proto nabízí širokou škálu modelů pro každou příležitost. Vědí, že Váš život je plný energie a nikdy nekončící akce, a proto chtějí s Vámi držet vaše tempo a vykouzlit Vám úsměv na tváři.

Wonders hrdě hlásí své motto: We are Wonders. Značka, která spojuje lidi.

Wonders vidí ženu jako optimistickou a společenskou bytost, která si je vědoma toho, že štěstí je její osobní volba. Ať je zrovna hlavou rodiny nebo v kanceláři, čte si dobrou knihu nebo tráví čas s přáteli, je nad věcí a umí si svůj život usnadnit. Wonders je s ní na každém kroku životem.