Högl logo

Značku Högl formuje dlouholetá tradice. Již přes 85 let s velkou vášní vyrábí kvalitní a dokonalé dámské boty. Inovace a vizionářské myšlení jsou základními kameny společnosti. Denně pracují na dalším vývoji produktů, na jejich kvalitě, funkčnosti a designu.

Produkty značky

Högl

Rakouská značka Högl sídlí v Taufkirchen an der Pram, ale svoji obuv vyrábějí v srdci Evropy ve výrobních závodech v Martfü (Maďarsko) a Varazdin (Chorvatsko).

Značku Högl formuje dlouholetá tradice. Již přes 85 let s velkou vášní vyrábí dokonalé a kvalitní dámské boty. V každé páru je kousek rakouského řemesla a desítky let zkušeností s tradiční výrobou obuvi.

Inovace a vizionářské myšlení jsou základními kameny společnosti. Denně pracují na dalším vývoji produktů, na jejich kvalitě, funkčnosti a designu. Zároveň nezapomínají na sociální zodpovědnost a citlivé využívání přírodních zdrojů. Vyrábí nadčasově moderní produkty, vysoce estetickédesignové, které budete nosit s dobrým pocitem
stanou se přirozenou, každodenní a dlouhodobou součástí vašeho šatníku. Jako rodinný podnik společnost Högl hledí na budoucí generace a usiluje o výrobu šetrnou ke zdrojům, jednoduše proto, že udržitelnost do značné míry znamená také kvalitu. Čím je bota odolnějšípohodlnější, tím je udržitelnější. Proto se dodnes spoléhají na ruční výrobu, provádí přísné kontroly kvality a používají výhradně pečlivě vybrané prvotřídní materiály.

Značka Högl používá výhradně pravou kůži, která je vedlejším produktem při výrobě masa. Vyvíjí boty, které podtrhnou krásu a osobnost nositele. Moderní design je vytvořen v nápaditých myslích designového týmu. V kombinaci s inovativními technologiemi poskytuje vynikající pohodlí při nošení, které člověk cítí, ale nevidí. Perfektní střih, spolu s neviditelnými funkcemi, jako jsou polstrované vložky Softline a vodotěsné, prodyšné membrány GORE-TEX, činí z obuvi Högl perfektní doplňky s dlouhou životností.