Martinelli logo

Španělskou značku Martinelli charakterizuje elegance a dobrý vkus. Ať už vsadíte na klasické nebo originální modely obuvi značky Martinelli rozhodně nešlápnete mimo vytříbenou módu.

Produkty značky

Martinelli

Značka Martinelli byla založena poměrně nedávno, a to v roce 1973 ve Španělsku. Od roku 2007 spadá značka Martinelli pod španělskou obuvní společnost Pikolinos. Co se ale nezměnilo je to, že značka Martinelli je od počátku španělským lídrem v eleganci.

Nejdůležitější a hlavní surovinou pro výrobu obuvi značky Martinelli je kvalitní kůže. Na svršcích a podšívkách obuvi používá nejčastěji hladké a semišové telecí kůže nejvyšší hodnoty. Stejně jako elegance je pro značku Martinelli důležitý závazek k životnímu prostředí. Ten dodržuje nejen při samotném výrobním procesu, ale také během barvení, konečné úpravě a ošetření kůží.

Jaká je filozofie značky Martinelli? Je to přístup a rozdílnost založená na dobrém vkusu a užívání si krásy. Při navrhování obuvi značky Martinelli jdou návrháři s předními trendy, ale nezapomínají na osobnost, styl a jedinečný elegantní charakter Martinelli. Každá nová kolekce je inspirována jiným prostředím s esencí moderního designu a barev. Mezi obuví značky Martinelli najdete dva typy – klasické a neobvyklé, velmi originální modely, které jsou někdy až kontroverzní. A co znamená elegance a vkus pro vás, dotvoří vám ji španělská obuv Martinelli?